KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418073

nr 1541 8073

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 64x73 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:06:47

22/5 15:25:00 1      300 kr
22/5 18:00:43 2      Vinnande bud